Web Programlama

Web Programlama

Web programlama ve özel yazılımlar her kurumun ihtiyaç listesinde bulunmaktadır. Ancak her kurumun ya da şirketin birbirinden farklı ihtiyaçları olduğunu söyleyebiliriz. Dolayısıyla web programlama açısından bakacak olursak işin ihtiyacına göre programlar da değişkenlik göstermektedir.

Piyasada işletmeler için çok fazla sayıda paket programlar sunulmaktadır. Muhasebe programları, gelir gider takip programları, sipariş takip programları gibi birçok program sunduğu özellikleri ile sınırlıdır. Siz sadece içerisinden size en uygun olduğunu düşündüğünüz programı satın alır ve kullanmaya başlarsınız. Bazı özellikleri size uygun olmasa da o haliyle kullanmak zorundasınız. Herhangi bir esnekliği olmayan bu tür paket programlar zaman zaman işletmelerin ihtiyaçlarına cevap verememektedir. Bununla birlikte ek yazılımlara ihtiyaç duyulmaktadır. Bu durum da maliyetleri çok fazla yükseltmektedir.

Bunun yerine biz size tüm özelliklerini tamamen kendinizin belirleyebileceği ve tamamen size özel yazılım çözümleri sunuyoruz. Size özel kodlanan yazılımlar ile ihtiyaçlarınıza uygun, sürekli güncellenebilen ve geliştirilmeye açık programlar kullanabilirsiniz. Üstelik bu programlar yalnızca bulunduğunuz yerde değil internetin var olduğu her cihazda ulaşılabilir olacaktır.

Lokal yazılımların yanı sıra web tabanlı programlama hizmetlerimiz de bulunmaktadır. Lokal yazılımlar her ne kadar sıklıkla kullanılıyor olsa da internet çağında olmamız nedeniyle web tabanlı programların kullanımında artış görülmektedir.

web programlama

Web Programlama Hizmetlerimiz

Bir işletmenin ya da kurumun birçok yazılıma gereksinimi vardır. İhtiyaçlarınıza yönelik hazırlanmış lokal yazılımların yanı sıra web tabanlı yazılımlar da kurumlar için önemli bir ihtiyaçtır. Bunlar kurum içi iletişim yazılımları, kurumsal paylaşım portalları, pazar yeri çözümleri gibi programlardır. Benzersiz ve size özel lokal ya da web tabanlı yazılımlar kullanmak, sizlere verim ve performans için en etkili çözümleri sunmaktadır.

Kendiniz ya da kurumunuz için en uygun şekilde tasarlanan lokal ya da web tabanlı yazılımlar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Web Programlama Fiyatları

Web programlamada fiyatlandırma hakkında bilgi vermek için öncelikle programın türü, kullanım alanı, işlevleri bilinmelidir. Paket programlar sunmadığımız ve müşteriye özel yazılımlar ürettiğimiz için fiyatlar yazılım ihtiyacına göre şekillenmektedir. Fiyatlar hakkında bilgi almak için iletişim sayfamızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz.