Web Sitesi Mark Bilişim ve Web Tasarım

kişisel web sitesi tasarımı

Kişisel Web Sitesi

Kurumlardan ziyade kişilerin mesleğini, uzmanlığını ve yeteneklerini ortaya koymak için tercih ettiği, çoğunlukla portfolyo amaçlı kurulan sitelerdir. Sektöre özel hazırlanan kişisel web sitesi tasarımları mimar, avukat, doktor, sanatçı gibi bireysel olarak yetenek ve uzmanlıklarını öne çıkarmak isteyen kişiler için markalaşma yolunda önemli bir adımdır.

Kişisel Web Sitesi Nasıl Olmalı?

Öncelikle web sitesi nasıl olmalı sorusunun cevabı ile aynı olmakla beraber bazı eklemeler yapılmalıdır. Kişisel web sitesi kişiye özgü bilgiler içermeli ve bu bilgiler kolay erişilen ve görünen bir tasarım ile sitede yer almalıdır. Kişinin yaptığı işleri ve portfolyosunu sade ve şık bir şekilde ziyaretçiye sunabilecek tasarımlar hazırlanmalıdır. Kişiye ait iletişim bilgileri diğer sitelerde olduğu gibi görünür olmalı, ziyaretçilerin iletişime geçmesi kolay olmalıdır. Kişiye ait biyografi bulunmalı, mesleğe özgü makaleler, bilgilendirmeler, bloglar oluşturulmalıdır. Sosyal medya profil bağlantıları olmalı ve sosyal medya hesapları profesyonel olarak yönetilmelidir.

“Kişisel web sitesi kurmak istiyorum” demeniz için birçok neden var.

Kişisel Web Sitesi Faydaları

Tüm bu nedenler web site kullanım amaçları ve hedeflerinize yönelik olarak değişkenlik gösterecektir. Ancak tek bir kelime ile özetlemek gerekirse web sitesi sizin dijital itibarınızdır.

Kişisel Web Tasarım Fiyatları

Kişisel web sitesi fiyatları diğer web projelerinde de olduğu gibi proje türlerine göre çeşitlilik göstermektedir. Hazır kalıpları kullanmadan tamamen hedeflenen sektöre ve kişiye özel sıfırdan kodlama yapılmaktadır. Müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarına yönelik oluşturduğumuz kişisel web tasarımları hakkında bilgi almak ve bütçenize uygun fiyat tekliflerimiz için bizimle iletişime geçin.