Web Sitesi Mark Bilişim ve Web Tasarım

logo tasarımı

Logo Tasarımı

Logo tasarımı kurumsal kimlik tasarımının ilk aşamasıdır. Markayı diğer markalardan ayıran ve onu temsil eden en önemli görsel öğedir. Bir kurumun imzası niteliği taşır. Bu nedenle kurum kültürünü yansıtmalı ve akılda kalıcı olmalıdır.

Logo tasarımı neden önemlidir?

Logo Tasarımında Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Kurumsal kimlik tasarımının en önemli yapı taşı olan logonun tasarımında dikkat edilmesi gereken birçok husus vardır. Firmaların en uygun seçenekleri değerlendirdiği aşamada bu hususları göz önünde bulundurarak hizmet alması başarılı bir sonuç alabilmek adına önem taşımaktadır.

Logo Tasarımı Fiyatları Hakkında

Fiyatlar istenen hizmete, projelere ve tasarım özelliklerine göre değişiklik gösterir. Piyasada çok uçuk fiyatlara bu hizmeti veren firmalar bulunmaktadır. Bunun yanı sıra ücretsiz logo tasarlama hizmeti veren, bedava logo tasarla, logonu kendin yap gibi sloganlarla piyasaya giren web siteleri bulunmaktadır. Ancak bu sitelerde oluşturulan logolar birçok firma tarafından kullanılmakta ve orijinal olmamaktadır. Üstelik bu tasarlanan logoların vektörel hallerine ulaşmak için ücret ödemek zorunda kalırsınız. Logo tasarlamak istiyorum diyorsanız, size özel fiyat teklifleri için bizimle iletişime geçin.