Biz Kimiz?

Biz Kimiz?

9 yıllık web sitesi tasarımı ve web yazılım konusundaki tecrübemizi, 2017 yılında kurduğumuz şirkete taşıyarak profesyonel iş dünyasına adımımızı attık. 12 yıldır sayısız web sitesi, web tasarım hizmeti vererek geldiğimiz bu noktada her zaman kalitemizi en üst seviyede tutmayı hedefledik. Bize değer katan ve değer kattığımız tüm iş ortaklarımızla iş ortaklığımızı devam ettirerek sürekli gelişmeyi ve geliştirmeyi ilke edindik.

Web sitesi tasarlamak bizim için her zaman heyecan verici olmuştur ve olmaya devam etmektedir. Web sitesi tasarımı sürecine fikirlerinizi, beğenilerinizi, amaç ve hedeflerinizi analiz edip başlıyor; sonucunda hayallerinizin ötesinde bir web sitesi tasarımı ile karşınıza çıkıyoruz. Markon Bilişim olarak daima en güncel teknolojiyi kullanıyor, bilişim dünyasını yakından takip ediyoruz. Bu sayede tüm projelerimiz kalitesi ile adından söz ettiriyor.

Web sitesi tasarımı ve yazılımı oluştururken standart kalıpları yıkıp, hazır kaynakları her zaman reddediyor ve özgün kodlamalarla müşterilerimize özel hizmet veriyoruz. İşlevsellik ve görsel etkileyiciliği bütünleştiren deneyimli ekibimiz ile sizleri en iyi şekilde temsil edebilecek projeler üretiyoruz. Ayrıca web site içerik yönetimi ve SEO hizmeti talep ettiğinizde deneyimli yazar ve SEO Uzmanı ekibimiz siteniz için özgün içerikler üreterek sitenizi en üst sıralara taşımak için gerekli tüm çalışmaları yapmaktadır.

Ayrıca internet üzerinden satış yapabileceğiniz kaliteli yazılımlar üretiyoruz. E-ticaret yaparak, müşteri kitlenizi ve marka bilinirliğinizi artırmanız için gerekli tüm süreçlerde sizinle birlikte çalışıyoruz.

Web dünyasındaki yerinizi almadıysanız, sıra dışı, etkileyici ve kullanışlı bir web sitesi ile bu dünyaya adım atmak istiyorsanız Markon Bilişim’de doğru adrestesiniz. Web siteniz var ve gelişime açıksanız, tasarımlarınızı ve yazılımlarınızı en son teknoloji ile güncellemek için biz yine burada, sizlerleyiz…

Ayrıca Markon Bilişim olarak deneyimli grafik tasarım ekibi, sosyal medya uzmanları ve SEO uzmanları ile dijital medyada da ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Sizleri dijital dünyada temsil etmek için kurumsal kimliğinizi oluşturuyor, sosyal medyada görünür kılıyor ve arama motorlarındaki sıralamalarınızı yükseltiyoruz.

Değerlerimiz;

  • İnsana ve topluma saygı
  • Çevre ve Doğaya saygı
  • Dürüstlük ve güvenilirlik
  • Takım ruhu ve çalışan memnuniyeti
  • Yenilikçi ve çözüm odaklılık
  • Yaratıcılık ve inovasyon