Kartvizit Tasarımı

Kartvizit Tasarımı

Kartvizit tasarımı ilk izlenim için çok önemlidir. Kartvizitler iş, unvan ve iletişim bilgilerinin kişilere verilmesi için tasarlanan ve basımı yapılan araçlardan biridir. Kişinin imzasını taşıyan kartvizitler networku genişletmek için önemli bir ihtiyaçtır. Kartvizitlerin kullanım alanları iletişime geçilen kişi ve kuruma bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir.

Bir firmayı temsil eden kişi olarak firma bilgileri, unvanınız ve iletişim bilgilerinizin yer aldığı kartvizitinizi sunduğunuz kişiye birebir sizinle iletişime geçme fırsatını sağlayabilirsiniz. Bir sanat dalında ya da meslek alanında uzman bir kişi olarak çevrenize kişisel web sitesi adresiniz ve iletişim bilgilerinizin yer aldığı kartvizitinizi dağıtarak profesyonel imajınızı güçlendirir, markalaşma yolunda önemli bir adım atabilirsiniz. Dahası size ya da kurumunuza özel bir logoyu da içeren kartvizit tasarımları markanızı ya da kurum kültürünüzü yansıtır. Kartvizitinizle hafızalarda iz bırakırsınız. Bu anlamda önemli bir iletişim ve reklam aracınızdır. Kartvizitler kurumsal kimlik tasarımının logodan sonra gelen en önemli aşamasını oluşturur.

Kartvizit Tasarımı Nasıl Olmalı?

Elbette logonuz, isminiz ve iletişim bilgileriniz mutlaka bulunmalıdır.

Ön yüzde çoğunlukla varsa firma ismi, logosu, kişi isim ve unvanı ve tüm iletişim bilgileri yer almaktadır. Arka yüzde ise isteğinize göre krokiniz bulunabilir, sitenize yönlendiren bir QR kod yer alabilir, tekrar isim ve logonuz bulunabilir ya da kurumunuzun spesifik bir özelliğine odaklanan bir tasarım yapılabilir.

Bir kartvizit sizi ve firmanızı temsil etmektedir. Bu nedenle kaliteli ve özenli bir çalışma yapılmalı, kartvizitinizin baskı kalitesi iyi olmalıdır. Son zamanlarda kabartmalı baskılara yönelim artmıştır. Logonuz ve isminiz kabartmalı yazılıp daha şık bir görünüm elde edebilirsiniz.

Kartvizit Tasarım Fiyatları

Fiyatlar kullanılan kâğıdın ve baskı malzemelerinin kalitesine ve özel tasarım isteklerine göre değişiklik göstermektedir. Piyasadaki fiyatlara göre en uygun fiyatlı tasarımları Mark Bilişim’den temin edebilirsiniz. Ayrıca proje siparişlerinizin içeriğine göre tecrübeli grafik tasarım ekibimize ücretsiz kartvizit tasarımı yaptırabilirsiniz. Örneğin kurumsal kimlik hizmeti talep ettiğinizde Markon Bilişim’den ücretsiz olarak kartvizitinizi tasarlatabilirsiniz. Yalnızca matbaaya ödenecek olan baskı bedelini öder, baskı bedelinin faturasını doğrudan matbaadan alabilirsiniz.

Kartvizitinizi ücretsiz tasarlatmak için kurumsal kimlik hizmet sayfamızı ziyaret ederek bilgi alabilirsiniz. Uygun fiyatlı kartvizit tasarımı hakkında bilgi ve size özel fiyat teklifleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.