Web Sitesi Mark Bilişim ve Web Tasarım

katalog tasarımı

Katalog Tasarımı

Katalog tasarımı markaların ürün ve hizmetlerini sunmak için kullandığı reklam araçlarından birisi olarak, kurumsal kimliğin önemli yapı taşlarından birisidir. Katalog tasarımı broşür ve el ilanlarından daha etkileyici ve kalıcı olmakla beraber markanın imajını müşteriye en iyi şekilde yansıtması için profesyonelce hazırlanmış olması önem taşır.

Katalog Tasarımı Nasıl Olmalı? Nelere Dikkat Edilmelidir?

Katalog tasarımında kullanılan görseller web tasarımında olduğundan daha yüksek çözünürlüğe sahip olmaktadır. Katalog tasarlama sürecinde kullanacağımız görselleri, size ait olan içeriği baskıya en uygun hale getirerek, kurumsal kimliğinizi yansıtacak şekilde düzenleyerek sizlere sunuyoruz.

Katalog tasarımı fiyatları kullanılan kâğıdın ve baskı malzemelerinin kalitesine ve özel tasarım isteklerine göre değişiklik göstermektedir. Piyasadaki katalog fiyatlarına göre uygun fiyatlı katalog tasarımlarını Mark Bilişim’den temin edebilirsiniz. Mark Bilişim grafik tasarım ekibi olarak yaratıcı ve özgün tasarımlar ile size özel en uygun tasarımları sunmak için biz hazırız. Uygun fiyatlı katalog tasarımları ve katalog fiyatları ile ilgili detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin.

Broşür Tasarımı

Pazarlama çalışmaları için geleneksel olmakla beraber hiç eskimeyen ve modası geçmeyen bir araç olarak broşürler marka imajınızı ve vermek istediğiniz mesajları alıcıya doğrudan iletebileceğiniz pazarlama araçlarından biridir. Katalog ve broşür tasarımında süreçler birbirine benzer olmakla beraber boyut, içerik ve maliyet bakımından farklılıklar bulunmaktadır. Dijital çağda bile geçerliliğini kaybetmemiş olan ve bütçesi düşük olan broşürler aynı zamanda kurumsal kimlik çalışmalarının bir parçasıdır. Diğer kurumsal kimlik tasarımlarında olduğu gibi broşür tasarımının da bazı özelliklere sahip olması gerekmektedir. O halde broşür tasarımı nasıl olmalıdır sorunu cevaplandıralım:

Reklam ve tanıtım faaliyetlerinizin bir parçası olan broşürlerinizin tasarımı özenle ve profesyonelce yapıldığında etkili olacaktır.

Ücretsiz Broşür Tasarımları

Broşür fiyatları kullanılan kâğıdın ve baskı malzemelerinin kalitesine ve özel tasarım isteklerine göre değişiklik göstermektedir. Piyasadaki broşür fiyatlarına göre uygun fiyatlı broşür tasarımlarını Mark Bilişim’den temin edebilirsiniz. Proje siparişlerinizin içeriğine göre ücretsiz broşür tasarımı hizmetimizden de faydalanabilirsiniz. Mark Bilişim grafik tasarım ekibi olarak yaratıcı ve özgün tasarımlar ile size özel en uygun tasarımları sunmak için biz hazırız. Uygun fiyatlı broşür tasarımları ve ücretsiz broşür tasarımları ile ilgili detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin.