Sosyal Medya

Facebook Reklam Verme Konusunda Uzmanlaşmak İster misiniz?

Facebook reklam verme ile ilgili tüm detayları kullanıcılara Blueprint ile aktarıyor. Üstelik artık Türkçe olarak da hizmet veriyor. Blueprint ile facebook pazarlama araçlarını kullanmayı öğrendikten sonra sertifika sahibi olabiliyorsunuz.

O halde 

  • Facebook’ta etkinliğini artırmak,
  • facebook’u daha etkili kullanmak ve
  • kurumsal sayfalarını gerek stratejilerle, gerek etkili reklamlar oluşturma yolu ile daha fazla kitlelere ulaştırmak

isteyenleri böyle alalım.

Facebook gönderi etkileşimleri ile ilgili bu yazı da ilginizi çekebilir: /11-adimda-facebook-gonderi-etkilesimini-arttirin/

Facebook Reklamları ve Reklam Stratejileri

Peki, Facebook Blueprint Eğitimleri ile tanışmış mıydınız?

Facebook’un online eğitim platformu olan Blueprint sadece reklam verme konusunda değil, sosyal medyada başarılı bir strateji uygulama, insanlarla iyi bir etkileşim kurma ve etkileşimi artırma konularında da yardımcı oluyor. Ayrıca dilerseniz eğitimleri tamamladıktan sonra sertifika sınavlarına katılıp belge sahibi de olabiliyorsunuz.

Blueprint Eğitimleri ve Sertifika Almak Ücretsiz

Blueprint sosyal medyada başarıyı yakalamak isteyenler için ücretsiz bir online eğitim platformu olması yönüyle de kullanıcıların ilgisini çekmiş durumda. Hedef ve amaçlarınıza yönelik olarak kursları seçip, dilediğiniz kadar kursa katılabiliyorsunuz. Sonunda bilginizi sınayabileceğiniz sınavlar ile sertifika sahibi olabilirsiniz. Blueprint ile tüm bunları hiçbir ücret ödemeden yaparsınız.

Facebook kullanıcıları olarak belirlediğiniz hedeflere göre eğitimleri tek tek seçebiliyorsunuz. Özellikle öğrenmek istediğiniz konulara göre kategorileri seçerek kurslara katılabilir ya da eğitimlerin tamamını baştan sona alabilirsiniz. Bu konuda Blueprint kullanıcılara çok fazla kurs çeşitliliği sunmaktadır.

Kursları keşfet bölümünden hedeflerinizi girebilir ve size sunulan kurs önerilerini görebilirsiniz. Öğrenme yolu seçmek isterseniz ise kategoriler arasından eğitimlerinizi belirleyebilirsiniz. Örneğin bir marka pazarlaması yapmak istiyorsunuz ve bazı sorularınız var. Marka pazarlaması öğrenme yolunu seçip bu sorularınızın cevabını karşılayacak bir kursa ya da aynı kategori içerisindeki tüm kurslara katılabilirsiniz. Facebook ile ilgili tüm eğitimleri almak için ise eksiksiz öğrenme yolunu seçerek bütün eğitimleri alabilirsiniz.

Burada seçim tamamen sizin ve Blueprint için ayıracağınız zamana siz karar veriyorsunuz.

Facebook’u Daha Etkili Kullanmak İstiyorum Diyorsanız

Eğitimlere başlamak için https://www.facebook.com/blueprint adresini ziyaret etmeniz yeterli.

Blueprint facebook reklam verme konusunda yardımcı bir online eğitim platformu. Ayrıca dijital pazarlama ve etkili facebook stratejileri için de ilgi çekici bir platform.

Yazar:

Bunlara da Bakmak İsteyebilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir