Yazar Ol

Yazar Ol

Web sitemizde herkes yazar olabilir! Formda belirtilen konular ile ilgili içerik üretmek isteyen, bu konuda tecrübesi olan ya da olmayan, okuyup araştırmayı ve bilgilerini kitlelerle paylaşmayı seven tüm herkes …

Tek yapman gereken aşağıdaki formu doldurarak başvuru yapman.

Neden Yazar Olayım?

Evet bu soruyu sorduğunuzu biliyoruz. Biz kelime başına düşük ücretler ödeyerek makale satın almıyoruz. Kaliteli içerik üreten ve bu işi gerçekten seven, kelime hesabı yapmayan gerçek içerik üreticileri / yazarlarla tanışmak istiyoruz. Yazara ait tüm yazıların tek bir sayfada (portfolyo gibi) görüntülendiği sayfaları olmasını sağlıyoruz. Bu sayfalarda fotoğrafınız isminiz ile görünür oluyorsunuz. Yazılarınıza geribildirimler veriyor, kendinizi SEO, dijital pazarlama vb. alanlarda geliştirmeniz için çaba sarfediyoruz.

Tüm bu nedenlerle;

  • Web sitemizde yazarlık, şimdilik gönüllülük esasına dayanır.
  • Yazarlarımıza sürekli SEO kriterleri ile ilgili eğitimler veririz.
  • Yazıları çok ziyaret edilen yazarlarımız ekibimizin bir parçası olur ve farklı sektörlerde de “içerik üreticisi” olarak değerlendirilir.
  • Kendinizi, hatta duygu-düşüncelerinizi bile anlatabileceğiniz dijital bir platformunuz olur.

Formda belirtili konular dışındaki konular ile ilgili de düzenli içerik üretebilirim ya da projelerde de görev almak isterim diyorsanız, ekibimizin bir parçası olmak için ik@markbilisim.com adresine kendinizi anlatan kısa bir özgeçmişi mail atarak başvuru yapabilirsiniz.


    Web TasarımSEOGrafik TasarımSosyal MedyaDijital PazarlamaGoogleBilişim (Genel)Listede yok (Aşağıda Belirtiniz)

    captcha